Bmw M20 vačkový a ventilový racing kit96330

Špičková sada, extrémně odolná a spolehlivá pro trvalé vysoké otáčky. Umožňuje agresivnější profil s vyšším zdvihem, který zvýší potenciál výkonu při zachování dobré jízdní schopnosti a kvality volnoběhu. Provedení zajišťuje snížení ztrát tření ve vašem motoru a snižují zatížení vačky. Není prostě nic lepšího!


dodělat překlad

Každá položka v této sadě je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a dostupných produktů. Kamery jsou vyráběny ve Švédsku z vysoce jakostní tvrzené nástrojové oceli a broušeny na jednom z nejvíce hi-tech brusných strojů, které jsou k dispozici, což je jedna z mála, která dokáže vytvořit jedinečný design inverzního laloku potřebného k úspěšnému provedení této konverze. Ventilové pružiny jsou vysoce kvalitní německé Eibach a dodávány s kalenými základními lokátory a velmi lehkými držáky titanu. Houpačky jsou přesně obráběny na neuvěřitelně těsné tolerance z hliníkových letadel s vysokou pevností v tahu 7 řad a jsou vybaveny originálními regulačními prvky Porsche ventilové šňůry a švédskými ložiskami jehlové SKF. Servisovatelné čepy a válečky jsou vyrobeny z oceli s ložem na bázi chromu, pak jsou kalené a bez středního povrchu zrcadlové.

Sada obsahuje

12 x Válečkové kolébky s válečkovými jehlovými ložisky a pravými nastavovacími nožičkami Porsche

12 x originální pružinové pružiny Eibach

12 x držáky titanu

12 x Hi tahové ventilové pružiny

1 x 1020 kalená vačková hřídel z nástrojové oceli

V současné době máme k dispozici dva profily vačkových hřídelí. Centra lalů lze nastavit na zvláštní objednávku bez dodatečných nákladů.

306 závodní specifikace vačky:

Celková délka 306 stupňů @ 004 "

257 trvání @ 050 "

106 oddělení laloku

0.505 "čistý zvedák

292 závodní / rally rychlý road cam specifikace:

Celková délka 292 stupňů @ 004 "

245 stupňů trvání @ 050 "

110 oddělení laloku

0.50 "čistý zvedák

Poznámka: Váčky se obvykle vyrábějí na objednávku, takže lze libovolně oddělovat lalůčky, aby vyhovovaly vaší aplikaci

.

96 330,00 Kč
Please select variants first